founder
//namazcimetal.com/wp-content/uploads/2020/03/img05-1.jpg
CNC Lazer Kesim

Üretim Sanayisinde Ülkemizde büyük bir yeri olan Cnc Lazer Kesim istanbul da son derece aranan ve talep gören bir işlemdir. 2000 li yıllardan sonra hafif sanayide yerini almış olan Cnc Lazer kesim o günden bugüne sürekli artan bir hacimle ilerlemektedir. Genellikle İstanbul da sanayi bölgelerinde bu tür hizmetleri bulabileceğiniz gibi firmamız Namazcı Metal de sizlere uzun yılladır bu alanda en yüksek performans ve kalitede hizmet sağlamaktadır.

Kaliteli Cnc Lazer Makinaları ile Hizmet Vermekteyiz

Cnc işlerinizde Namazcı Metal bir çok alanda sizlere en iyi çözümleri sunmaktadır. Sac işleme merkezimizde makina parkurumuzda bulunan birden fazla model makinamızla sizlere profil, köşebent, lama, çubuk, fittings gibi çözümleri sunan işletmemiz Cnc Lazer Kesim işlerinde de en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Bir çok farklı malzemenin işlendiği tezgahlarımızda sizlere en hassas ve sorunsuz işçilik kalitesini sağlamaktayız. Kesim işleri oldukça zor olan ve profesyonel bir çalışma isteyen ahşap, mda, alüminyum, elekçi ve sac ürünlerinde en yüksek oranlı hatasız işler çıkarmaktayız. Hem kurumsal anlamda bizleri tercih eden hemde proje bazlı ekiplerimizi tercih eden müşterilerimize en yüksek verimlilikte çözümleri sunduk bundan sonrada sunmaya devam edeceğiz.

Cnc Lazer Kesim Fiyatları

Sanılanın Aksine İstanbul Cnc Lazer Kesim fiyatları oldukça yüksek fiyatları bulunmamaktadır. Olabildiğince sanayiye katkı sunan firmamız fiyatlar konusunda da en makul seviyede sizlere hizmet vermektedir. Parça başı veya projeye özel fiyat tekliflerimizle sizlere en ekonomik Lazer Kesim desteğini vermekteyiz. Uzmanlarımızdan bu konuda hemen size özel fiyat teklifini alabilirsiniz. Sadece İstanbul değil Türkiye’nin her yerinden müşteriye sahip olan firmamız Garantili ve hızlı hizmet konusunda da öne çıkmaktadır.