Bizi Tanıyın…

Namazcı Metal 1985’te kurulduğu ilk günden bu yana samimi insan ilişkileri, çözüm odaklı çalışma prensibi ve maksimum müşteri memnuniyetiyle; paslanmaz çelik sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.
 
Özel üretim ve seri imalat konusunda yılların kazandırmış olduğu iş tecrübesi sayesinde sektörün beklentilerini bilerek, dünya standartlarındaki teknik ekip ve ekipmanlarıyla değerli müşterilerine en hızlı şekilde optimal sunumu, makul ve mantıklı ekonomik fiyat politikaları sunarak sağlamaktadır. Sektörün talepleri ve mevcut müşteri portföyünün beklentileri doğrultusunda en hızlı şekilde hizmet sunabilmek adına 1000’den fazla ürün çeşidini stoklarında hali hazırda bulundurmaktadır.
Lazer kesim, lazer markalama, cnc lazer kesim, fiber lazer kesim ve sac işleme ihtiyaçlarınızda, 30 yılı aşkın deneyim ve tecrübemizden yararlanın.
 • 1985

  Namazcı Metal ilk adımını sektöre atıyordu...

  Firmamız 1985 yılında İstanbul Karaköy de sektördeki hayatına ilk adımını atarak başladı. Kurulumunda sektördeki ihtiyacı ve eksikleri çok iyi bilen kadrolarla ve yeni, farklı bir anlayışla hayatına başladı!

 • 1990

  Doğru Adımlarla İlerdik

  Namazcı Metal 5 yıl gibi kısa bir süre olmasına rağmen sektörde güvenilen bir yere sahip olmuştur ve büyümesine sürekli hız katmıştır.

 • 2001

  Sektörün Lider Markalarından biri olduk!

  Hiç bir şekilde kalitesinden ödün vermeden geçen 15 yıl sonucunda firmamız kabul edilir bir yükseliş, yurt içi ve yurt dışı müşteri potansiyeli ile yerini sağlamlaştırmıştır.

 • 2016

  İstanbul Dudullu Şubemiz Açıldı!

  Zaman ilerledikçe talep sayısını katlayan firmamız hiç bir müşteri mağduriyetine sebebiyet vermeden büyüyerek her talebe cevap verecek atılımları yapmaktadır. İstanbul Dudullu lazer kesim ve sac işleme merkezim faaliyetlerine bu tarihte başlamıştır.

Bize ulaşın

Sormak istedikleriniz, merak ettikleriniz ve size özel fiyat tekliflerimiz için bizlerle irtibat kurunuz.