founder
//namazcimetal.com/wp-content/uploads/2021/01/namazcimetal-slider3.jpg

Bizi Tanıyın...

Namazcı Metal 1985’te kurulduğu ilk günden bu yana samimi insan ilişkileri, çözüm odaklı çalışma prensibi ve maksimum müşteri memnuniyetiyle; paslanmaz çelik sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel üretim ve seri imalat konusunda yılların kazandırmış olduğu iş tecrübesi sayesinde sektörün beklentilerini bilerek, dünya standartlarındaki teknik ekip ve ekipmanlarıyla değerli müşterilerine en hızlı şekilde optimal sunumu, makul ve mantıklı ekonomik fiyat politikaları sunarak sağlamaktadır. Sektörün talepleri ve mevcut müşteri portföyünün beklentileri doğrultusunda en hızlı şekilde hizmet sunabilmek adına 1000’den fazla ürün çeşidini stoklarında hali hazırda bulundurmaktadır.

Lazer kesim, lazer markalama, cnc lazer kesim, fiber lazer kesim ve sac işleme ihtiyaçlarınızda, 30 yılı aşkın deneyim ve tecrübemizden yararlanın.

section-6be5dd5

Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

Boru

AISI 304 VE 316 kalite çap 6 mm’den 273 mm’e kadar 6 metre boylarında Avrupa dikişli ve çekme borular her zaman stoklarımızda mevcuttur.

Fittings

Stoklarımızda Aısı 304 316 kalite paslanmaz çelik kaynak ağızlı ve dişli fittings bağlantı elemanları mevcuttur. Ayrıca kendi bünyemiz içerisinde istenilen ölçü ebatlarda ve kalitelerde paslanmaz çelik fittings bağlantı elemanları özel olarak üretilmektedir.

Çubuk

AISI 303 304 310 316 kalitelerde yuvarlak, altı köşe, dörtköşe olarak paslanmaz çelik çubuklar stoklarımızda mevcuttur.

Profil

AISI 304 316 Kalite standart ebatlarda paslanmaz profil çeşitlerimiz her zaman stoklarımızda mevcuttur.

Köşebent

AISI 304 316 Kalite standart ebatlarda paslanmaz köşebent çeşitlerimiz her zaman stoklarımızda mevcuttur.

Lazer Kesim Nedir

Sanayi teknolojisinde Lazer kesim hem üreticiye hem de son tüketiciye çok büyük bir avantaj sağlamıştır. Kullanıldığı günden bugüne sürekli avantajlarını her alanda hissettirmiştir. Hızlı kesim avantajından, hata payının çok düşük hatta neredeyse hiç olmamasına kadar çok büyük bir kazanç sunmuştur.

CNC Lazer Kesim

Üretim Sanayisinde Ülkemizde büyük bir yeri olan Cnc Lazer Kesim istanbul da son derece aranan ve talep gören bir işlemdir. 2000 li yıllardan sonra hafif sanayide yerini almış olan Cnc Lazer kesim o günden bugüne sürekli artan bir hacimle ilerlemektedir.

Sac

AISI 304 316 430 309 310 Kalite 0,20 mm’den 12mm’ye kadar mat satina parlak yüzeyli paslanmaz Saç çeşitlerimiz plaka ve rulo olarak her zaman stoklarımızda mevcuttur. Özel ebatlı ve delikli Saç taleplerinizi sipariş verdiğiniz takdirde firmamız tarafından hazırlanmaktadır.

Lama

AISI 304 316 430 309 310 Kalite standart ebatlarda paslanmaz lama çeşitlerimiz her zaman stoklarımızda mevcuttur. Özel ebatlarda lama siparişiniz olduğu takdirde kendi bünyemiz içinde saç kesim olarak hazırlanabilmektedir.

contact-fields
contact-fields

Bir sorunuz mu var?

İletişim Formu