Acıbadem Lazer Kesim

Acıbadem için paslanmaz çelik alanında 30 yılı bulan sektör tecrübesi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Acıbadem Lazer Kesim talebinide en son teknoloji makine parkurumuz sayesinde bir çok sektörden gelen talepleri sorunsuzca karşılamaktayız. Namazcı Metal İstanbul da bulunan sac işleme merkezinde yapılan tüm lazer kesim işlemlerinde son derece tecrübeli ve bugüne kadar sayısız uygulama ve örnekleme yapmış firmadır. İstediğiniz özelliklerde Lazer kesim için firma uzmanlarımızla hemen görüşebilir ve size özel tekliflerimizi heme alabilirsiniz. Lazer Markalama işlemleri içinde bir çok kurumsal firmanın çözüm merkezi olan firmamız istediğiniz adette seri Lazer Markalama uygulaması da yapmaktadır.

Lazer Kesim

Acıbadem Lazer Kesim Modelleri

  • Siyah sac Lazer Kesim
  • Dkp sac Lazer Kesim
  • Galvanizli sac Lazer Kesim
  • Paslanmaz sac Lazer Kesim
  • Hrp sac Lazer Kesim
  • Alüminyum sac Lazer Kesim
  • Titanyum Lazer Kesim

Acıbadem Lazer Kesim İşlerinizde Teknik Özellikler

Acıbadem Lazer Kesim isteklerinizde sizlere tam istediğiniz özelliklerde seri uygulama yapabilecek çözümler üretmekteyiz. Yaptığımız işlerde kalıpsız imalat ve malzemede deformasyon olmasına izin vermeden işlem yapmaktayız. Her kesimden çıkan parçalarda pürüz olmadan çapaksız bir sonuç elde etmekteyiz. İşlemlerde çok küçük çaplarda dahi rahatlıkla çalışma yapabilecek beceri ve tekniğe sahibiz. İşçilik kalitesi son derece yüksek malzemeye temas etmeden hiç bir şekilde çizilme olmadan malzemeler lazer kesin işleminden geçmektedir. Sitemiz www.namazcimetal.com sac işleme merkezi sitesi içerisinde verdiğimiz tüm hizmetler ve makine parkurumuzu inceleyebilirsiniz.

Üsküdar Lazer Kesim ve Kadıköy Lazer Kesim işlerinizde bizden fiyat alamadan karar vermeyi.



Author: Lazer Kesim İstanbul
Sanayi ve Ticari alanda İstanbul Lazer kesim olarak sizlere profesyonel uzman çözümler üretmekteyiz. Tüm ihtiyaçları karşılayacak makine parkurumuzla Sizlerleyiz. Lazer kesim işlerinde en iyi sonuçlar için Namazcı Metal

Bir cevap yazın