Büküm Nedir?

Bilgisayar tüm hızıyla sektörlere katkısını sürdürmektedir. Bir çok alanda faydasını gördüğümüz Bilgisayarın Cnc teknolojisi ile birleşmesi ile Büküm son derece kolay hale gemiştir. Büküm Nedir? Ne işe yarar ve bizlere ne gibi kazanç sağlar kısa şekilde sizlere bilgilendirmelerde bulunacağız.

Cnc Büküm İşlemleri

Cnc tezgahları farklı ölçülerde ve ebatlarda sacların en yüksek hassasiyet ile bükülmesi ile bir çok sektörün ihtiyacına uygun getirilmektedir. Hafif sanayiden ağır sanayiye kadar bir çok alanda metal kullanılmaktadır. Ancak bir çok alanda Metallerin düz sac şeklinden öte farklı olarak çeşitli şekillerde kullanım ihtiyacı bulunmaktadır. Bulunduğumuz modern çağda ise elle, insan gücü ile metalleri bükmek, eğmek ve şekillendirmek  imkansızdır. Cnc makineleri sayesinde günümüz teknolojisi ile istediğimiz şekillerde, mükemmel ölçeklerde eğme bükme yapabilmekteyiz.

Eğme Bükme işlerinizde seri ve fason üretim ile sizlere sorunsuz bir hizmet veriyoruz. Namazcı Metal Büküm işleri için hemen size özel fiyat teklifinizi uzmanımızdan talep ediniz

Cnc Abkant Büküm

Çelik’den Bakıra kadar her metalin eğme bükme yapılabildiği makinelere CNC Abkant tezgahı adı verilmektedir. Ülkemizde her firmada veya fabrikada bu makinelerin bulunması çok mümkün değildir. Namazcı Metal olarak bünyemizde bulundurduğumuz ve fason üretimden bir çok özel projenize kadar sizlere Büküm hizmeti vermekteyiz. CNC abkant büküm fiyatları çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Sizlere bu alanda en uygun çözümleri sunmak için gerekli tüm firma altyapısına sahibiz. Bükme Fiyatları miktara bağlı olarak değişmektedir ve bunun yanında, materyalin kesiti ve boyutlarıda fiyatlara etki eden bir diğer faktördür. Hemen bizlere iletişim sayfamızdan ulaşarak Büküm hakkında tüm sorularınızı sorabilir veya size özel fiyat teklifi için de uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

 

 

 Author: Lazer Kesim İstanbul
Sanayi ve Ticari alanda İstanbul Lazer kesim olarak sizlere profesyonel uzman çözümler üretmekteyiz. Tüm ihtiyaçları karşılayacak makine parkurumuzla Sizlerleyiz. Lazer kesim işlerinde en iyi sonuçlar için Namazcı Metal

Bir cevap yazın